Kadra Ośrodka ZDZ w Hajnówce


ann

Anna Wasiluk - dyrektor Szkół i Ośrodka ZDZ w Hajnówce

Z wykształcenia jestem ekonomistą, posiadam także ukończone studia podyplomowe z zakresu informatyki, zarządzania oświatą, doradztwa zawodowego oraz zarządzania funduszami europejskimi. W Ośrodku ZDZ w Hajnówce pracuję od 1999 roku, a dyrektorem Ośrodka jestem od 2004 roku. Moja praca daje mi dużo satysfakcji i poczucie spełnienia. Gdy myślę o swojej pracy to wiem, ile jeszcze rzeczy mam do zrobienia. Wyznaję zasadę, iż najbardziej stałą rzeczą w życiu jest zmiana.


paula

Paulina Weronika Aleksiuk - referent ds. kształcenia w Ośrodku ZDZ w Hajnówce

Jestem absolwentką studniów magisterskich na kierunku administracja oraz Podyplomowych Studiów Pedagogicznych. Ukończyłam szkolenia m.in. z wdrażania podstawy programowej w szkołach ponadgimnazjalnych,  komunikacji, zarządzania czasem, planowania pracy szkół, negocjacji, public relations, pilota wycieczek.  W Ośrodku ZDZ w Hajnówce pracuję  od 2008 roku. Do moich głównych obowiązków należy organizacja roku szkolnego szkół dziennych i zaocznych,  planowanie czasu wolnego młodzieży , organizacja egzaminów zewnętrznych uczniów i słuchaczy, prowadzenie dokumentacji szkolnej  oraz dbanie o prawidłowe funkcjonowanie życia szkoły.


jula

  Julia Polak - referent ds. kształcenia w Ośrodku ZDZ w Hajnówce                                             

 
Ukończyłam Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w OLsztynie, kierunek - prawo. Z zespołem pracowników Ośrodka ZDZ w Hajnówce jestem związana od kilku lat. W naszym Ośrodku jestem odpowiedzialna za organizację i realizację szkoleń. Do moich głównych obowiązków należy kompleksowa obsługa szkoleń oraz koordynacja procesów szkoleń. Na co dzień współpracuje z klientami indywidualnymi oraz z przedsiębiorcami. W naszej pracy nie narzekam na nudę i monotonię a wprost przeciwnie każdego dnia uczę się czegoś nowego i odkrywam w sobie nowe pokłady kreatywności.