Hajnówka

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

Szkolenia

Komunikaty

Szkolenie "Pielęgnacja dłoni i stóp"

paznokcieSzkolenie "Pielęgnacja dłoni i stóp"

Do 16 września  2015r.  trwają zapisy na szkolenie Pielęgnacja dłoni i stóp.  Szkolenie odbywa się w pracowni kosmetycznej w Ośrodku ZDZ w Hajnówce wyposażonej w specjalistyczny sprzęt i urządzenia. Podczas szkolenia uczestnicy poznają zasady przygotowanie dłoni i stóp do zabiegów, techniki wycinania skórek, techniki zdobienia paznokci, zabiegi parafinowe i maseczki, pracę z frezarką. Szkolenie ma formę zajęć praktycznych i  trwa 12 godzin (3 spotkania po 4 godz.). Koszt uczestnictwa w jednym spotkaniu wynosi 22 zł. od osoby.  Zajęcia na szkoleniu prowadzi wykwalifikowana kosmetyczka. Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują świadectwo ukończenia szkolenia na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Zapisy w sekretariacie Ośrodka ZDZ w Hajnówce ul. Armii Krajowej 52 lub telefonicznie 85 682 24 85

Letnia szkółka matematyki

letnia szkolkaLetnia szkółka matematyki

 

Do 16 lipca 2015r.  trwają zapisy na szkolenie Letnia szkółka matematyki.  Zajęcia odbywają się w Ośrodku ZDZ w Hajnówce trzy razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne. Podczas zajęć uczestnicy przerabiają zagadnienia z zakresu egzaminu maturalnego. Ogółem kurs obejmuje 30 godzin intensywnej nauki. Uczestnicy otrzymują materiały niezbędne do nauki (zeszyty, kserokopie arkuszy egzaminacyjnych) oraz na zakończenie świadectwo ukończenia zajęć Ministerstwa Edukacji Narodowej. 1 godzina zajęć kosztuje tylko 8 zł.

Zapisy w sekretariacie Ośrodka ZDZ w Hajnówce ul. Armii Krajowej 52 lub telefonicznie 85 682 24 85

Zapisy na szkolenie Kierowca wózków jezdniowych

W dniu 28 maja 2015r. rozpoczynamy szkolenie Kierowca wózków jezdniowych. Serdecznie zapraszamy wszytkich zainteresowanych. Szkolenie obejmuje zagadnienia teoretyczne, praktyczną naukę jazdy wózkiem oraz zagadnienia z zakresu wymiany butli gazowych w wózkach. Po zakończonym szkoleniu i zdanym egzaminie słuchacz otrzymuje zaświadczenie w jezyku polskim, jezyku angielskim oraz Świadectwo kwalifikacyjne E uprawniające do wymiany butli w wózkach.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu. Szczegółówe informacje pod nr tel. 85 682 24 85

wózki jezdniowe

Zapisy na szkolenie Spawacz w metodzie MAG i TIG

W Ośrodku ZDZ w Hajnówce prowadzimy do dnia 28 maja 2015r. nabór na szkolenie Spawacz w metodzie MAG i TIG. Wszystkich chetnych zapraszamy do udziału w szkoleniu. Po zakończeniu szkolenia słuchacze przstepują do egzaminu przed Komisją Spawalniczą Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach oraz otrzymują książeczkę spawacza i po zdanym egzaminie Świadectwo kwalifikacyjne spawacza w jezyku angielskim, niemieckim i francuskim.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu. Szczegółowe informacje pod nr tel. 85 682 24 85

spawacz

Znajdź Szkołę lub ośrodek