Hajnówka

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

O ośrodku

Ośrodek ZDZ w Hajnówce

Ośrodek ZDZ w Hajnówce mieści się przy ul. Armii Krajowej 52. Obiekt będący własnością ZDZ w Białymstoku to budynek o powierzchni blisko 850 m2.Ośrodek połozony na skaraju Puszczy Białowieskiej wśród zieleni i urokliwych starych dębów - pomników przyrody.

W nowoczesnym przystosowanym do potrzeb dydaktycznych budynku znajduje się: 6 sal wykładowych, pracownia komputerowa, pracownia kosmetyczna, biblioteka, pomieszczenia biurowo-administracyjne, pomieszczenia sanitarne i gospodarcze oraz szatnia.

1 34 2

Budynek posiada wysoki standard użytkowania, zgody z obowiązującymi wymogami i przepisami z zakresu bhp i ppoż. Nasz obiekt łączy walory funkcjonalności z wysoką estetyką wnętrz. Wykorzystane są maksymalnie dostępne powierzchnie, poprzez funkcjonalną aranżację ciągów komunikacyjnych i pomieszczeń użytkowych. Sale dydaktyczne wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny (projektory multimedialne, laptopy i ekrany projekcyjne) oraz funkcjonalne, ergonomiczne umeblowanie.

Ośrodek jest w pełni przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Posiadamy podjazd przed wejściem do budynku oraz pomieszczenia sanitarne dostosowane do korzystania przez osoby niepełnosprawne.